آخرین اطلاعات از بازداشت باند ۶ نفره جعل اسناد رسمی در شهرستان ساوجبلاغ

[ad_1]

دستگیری

دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ گفت: کیفرخواست باند ۶ نفره جعل اسناد رسمی در این شهرستان صادر شده است.

به گزارش ایسکانیوز، حیدر جعفری با اشاره به بازداشت باند 6 نفره به جرم جعل مهرهای ادارات در شهرستان ساوجبلاغ اظهار داشت: سال گذشته فردی به اتهام نگهداری مواد مخدر بازداشت و به دلیل ناتوانی در تودیع وثیقه راهی زندان شد.

وی افزود: پس از چند روز فردی با مراجعه با دادسرا اعلام کرد که می‌خواهد برای آزادی فرد بازداشت شده وثیقه بگذارد ولی با توجه به اینکه سند متعلق به ساوه بود توسط بازپرس پرونده از مراجع قضایی این شهرستان در این زمینه استعلام به عمل آمد؛ پس از چند روز فرد دیگری با چندین برگه استعلام مثبت از مراجع مربوطه به نزد بازپرس آمد ولی با توجه به اینکه بر خلاف رویه معمول، این استعلامات سنتی و دستی بود توسط این همکار قضایی از حوزه قضایی ساوه درباره اصالت مکاتبات استعلام شد.

دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ با اشاره به رد شدن اصالت مکاتبات، توضیح داد: با محرز شدن این موضوع دستور بازداشت متهم صادر شد که وی با اعترافات خود زمینه بازداشت 5 نفر از همدستانش را فراهم کرد.

وی با بیان مصادیق این پرونده ادامه داد: در بازرسی از منزل دو نفر از متهمان که یک زن و مرد بودند تعداد 12 عدد مهر برجسته ادارات ثبت اسناد و املاک استان‌های مختلف و برگه‌های آرم‌دار دادگستری‌های برخی از شهرستان‌های کشور کشف و ضبط شد.

جعفری گفت: کیفرخواست این 6 نفر به اتهام جعل مهر ادارات و امضای قضات و جعل اسناد رسمی صادر و پرونده به دادگستری شهرستان ساوجبلاغ ارجاع شد.

901

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *