رونمایی از پوستر جدید"بیست و یک روز بعد"

[ad_1]

بیست و یک روز بعد

پوستر جدید «بیست و یک روز بعد» با تصویری از ساره بیات رونمایی شد.

به گزارش ایسکانیوز بر اساس خبر رسیده، با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» پوستر جدید این فیلم با تصویری از ساره بیات رونمایی شد. محمد روح الامین، طراحى این پوستر را برعهده داشته است.

«بیست و یک روز بعد» به کارگردانی سیدمحمدرضاخردمندان و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه که با استقبال بسیارمخاطبان در جشنواره های فیلم فجر و کودک و نوجوان اصفهان همراه شد و توانست بدرخشد، اکنون به بخش مسابقه ششمینجشنواره بین المللی فیلم شهر نیز راه یافته است.

نامزد بهترین فیلم از نگاه تماشاگران سی و پنجمین جشنواره فجر، به زودی و پس از پایان نمایش فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» در گروه کورش روی پرده می رود.

در این فیلم ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسینصدیق، جلال فاطمی، رضا استادی، سینا رازانی به همراه دو بازیگر نوجوان سینمای ایران مهدی قربانی و حسینشریفی نقش آفرینی می کنند. مهدی یراحی، خواننده مطرح موسیقی کشور، خواننده این اثر سینمایی است.

این فیلم ملودرامی اجتماعی از زندگی نوجوانی به نام «مرتضی» است که در راه تحقق آرزوی ناکام پدرش، با چالش بسیاری روبرو می شود.

عوامل فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» عبارتند از کارگردان: سیدمحمدرضا خردمندان، تهیه کننده: محمدرضا شفاه، نویسنده: سیدمحمدرضا خردمندان، احسان ثقفی،مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده، تدوین: محمدرضا مویینی، هدی مویینی، طراح صحنه و لباس: کامیاب امینعشایری، طراحی و ترکیب صدا: محمود موسوی نژاد، مدیرصدابرداری: امیر نوبخت، طراح گریم: جلال موسوی، مدیرجلوه های ویژه رایانه ای: محمدرضا نجفی امامی، مدیرتولید: ابراهیم زاهدی فر، مشاور کارگردان: محمد لطفعلی،عکاس: نوید سجادی حسینی، مشاور رسانه ای: هادیفیروزمندی، مدیر تبلیغات: سیدعلی طباطبایی، مجریطرح: باشگاه فیلم سوره، محصول سازمان سینمایی سوره حوزه هنری.

پخش این فیلم برعهده موسسه بهمن سبز حوزه هنری است.

501

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *